Aktualności

Uruchamiamy nową usługę – obsługa systemów bezpieczeństwa IT

Obsługa systemów bezpieczeństwa pracownikom IT średnio w organizacjach zajmuje 2 godziny dziennie. Dla organizacji zdecydowanie taniej i bezpieczniej pod względem zachowania ciągłości działania procesu jest oddanie obsługi tych systemów wyspecjalizowanej firmie z odpowiednim zespołem i doświadczeniem.

ltc
Od dzisiaj można u nas płacić kryptowalutą, a dokładnie Litecoin’em

Od dziś umożliwiamy naszym Klientom płacenie za nasze usługi cryptowalutą, a dokładnie Litecoinem (LTC).

Najważniejsze zalecenia dla rodziców pragnących nauczyć swoje dzieci bezpiecznego korzystania z technologii IT

Przedstawiamy Państwu ulotkę informacyjną, a w niej najważniejsze zalecenia kierowane do rodziców pragnących nauczyć swoje dzieci bezpiecznego korzystania z technologii teleinformatycznej. Ulotka została stworzona z myślą o dzieciach w wieku do lat 12.

Application Security Verification Standard 3.0.1 w polskiej wersji

Współpracując wspólnie z Polskim oddziałem OWASP przetłumaczyliśmy standard weryfikowania bezpieczeństwa aplikacji na język polski. Standard ASVS (Application Security Verification Standard) w wersji 3.0.1 jest do pobrania również z naszej strony.

Firma OMNUSEC sponsorem seminarium PMI

Nasza firma została sponsorem seminarium PMI, które odbyło się w dniu 03 Listopada 2016 roku. Dodatkowo ufundowaliśmy nagrody w postaci 4 power banków i rozdaliśmy je osobom, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na zadane pod koniec seminarium pytania.

PMO – jak ugryźć to zwierzę?

Zapraszamy wszystkich na najbliższe Seminarium PMI ,którego firma Omnusec jest sponsorem. Uczestnicy seminarium będą mogli wygrać pod koniec spotkania ciekawe nagrody. Więcej informacji wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się na stronie PMI Poznań.

Konkurs Rocznicowy

Szanowni Państwo, w październiku mija pierwszy rok od zarejestrowania działalności firmy OMNUSEC. To był bardzo aktywny dla nas czas i chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym obecnym Klientom,

Współpraca z firmą Netikus Itd.

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło przekazać, że właśnie rozpoczęliśmy współpracę z firmą Netikus Itd., tworzącą narzędzie EventSentry – do zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa (SIEM). EventSentry to narzędzie działające szybko i stabilnie, posiadające polski interfejs użytkownika.