O nas

O nas

Firma OMNUSEC to młode i innowacyjne przedsiębiorstwo skupiające grono wybitnych międzynarodowych ekspertów z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz informacji. Dzięki nowoczesnej metodzie współpracy nasi Klienci otrzymują wysokiej jakości usługę przy najlepszej cenie na rynku. Dodatkowo zespół realizujący usługi zawsze umiejętnościami i doświadczeniem dopasowany jest do konkretnych potrzeb naszego Klienta i to Klient może zdecydować, który z ekspertów będzie dla niego realizował daną usługę. Nasi eksperci posiadają wiele branżowych certyfikatów, które również potwierdzają posiadane doświadczenie. Posiadamy między innymi certyfikaty: CISSP, OSCP, OSCE, CEH, CCSE, CCSA, MCP

Realizując prace dla naszych Klientów bierzemy zawsze pod uwagę obowiązujące standardy i dobre praktyki bezpieczeństwa IT opisane w międzynarodowych metodykach, takich jak np.:

  • OWASP (Open Web Application Security Project)
  • OSSTM Manual (Open Source Security Testing Methodology Manual)
  • PTES (Penetration Testing Execution Standard)
  • NIST (National Institute of Standards and Technology)
  • SANS Information Security Reading Room

Bardzo ważna jest dla nas jakość dostarczanych usług. Przy każdym projekcie przestrzegamy bezpieczeństwa i prywatności zdobytych danych. Działamy zawsze zgodnie z obowiązującym lokalnym prawem i standardami organizacji dla której wykonujemy usługę. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac informujemy o tym osoby wskazane. Wykorzystujemy narzędzia tak, aby nie wprowadzić szkód w badanym środowisku, a w przypadku wykonania testów, które mogą spowodować uszkodzenie działania usługi lub jej unieruchomienie, wykonujemy je uzyskując wcześniej zgodę Zlecającego.

Nasze doświadczenie pozwala przeprowadzić prace na najwyższym możliwym poziomie. Nasze kompetencje i doświadczenie jest stale uzupełniane doświadczeniami praktycznymi. Zapraszamy do kontaktu z nami. Dane kontaktowe znajdują się w części Kontakt.