KONKURS ROCZNICOWY

KONKURS ROCZNICOWY

 

Konkurs dobiegł końca. Z pośród kilku haseł wybrane zostało hasło Pana Kamila Borowicza, które brzmi “bezpieczne procesy biznesowe”. Gratulujemy nagrody.


Szanowni Państwo, w październiku mija pierwszy rok od zarejestrowania działalności firmy OMNUSEC. To był bardzo aktywny dla nas czas i chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym obecnym Klientom, za obdarzenie zaufaniem Naszego zespołu. DZIĘKUJEMY. W ramach uczczenia pierwszego roku działalności, chcielibyśmy zachęcić zarówno obecnych Klientów jak i wszystkie pozostałe osoby do udziału w naszym KONKURSIE. Wystarczy uzupełnić poniższy formularz i podać hasło jakie powinno towarzyszyć nazwie naszej firmy, hasło, które będzie promować naszą firmę.

Nagrodą będzie przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa portalu Internetowego wskazanego przez osobę wygrywającą. Audyt zostanie wykonany z zewnątrz, z uwzględnieniem zagrożeń podawanych przez OWASP TOP 10 i zgodnie ze wskazaniami w OWASP Testing Guide v4. Z przeprowadzonych prac zostanie sporządzony raport. Zapraszamy do udziału w Konkursie.

Uwaga, zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie trzy propozycje. Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie.


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy, która jest reprezentowana (jeżeli test ma być zrealizowany dla firmy)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu kontaktowego

  Hasło - propozycja nr 1

  Hasło - propozycja nr 2 (niewymagane)

  Hasło - propozycja nr 3 (niewymagane)

  Akceptuję zapisy niniejszego regulaminu

  Przed wysłaniem prosimy wpisać poniższy kod w to pole
  Aby użyć CAPTCHA, potrzebujesz zainstalować Really Simple CAPTCHA .